Wiadomości z kraju i ze świata

Stres jak na maturze. Gimnazjaliści piszą

Publikacja z dnia 2008-04-23 10:45, Gazeta.pl - Białystok ( Czytano 1268 razy )

Gorączkowe ?bawienie się? komórką i nerwowe powtarzanie zakuwanych wiadomości. To towarzyszyło gimnazjalistom kilka minut przed wejściem na egzamin.

Skojarzone wiadomości
 • Komunalne za punkty

  Miasto chce zmienić kryteria przyznawania lokali komunalnych. Nowe zasady będą oparte na punktach. A przez to powinny być bardziej klarowne.

 • Ratusz za zasłoną restauracji

  Powstająca we wnęce ratusza konstrukcja jest toporna i zasłania sam zabytek - uważają nasi czytelnicy. Chodzi o zadaszenie powstającej właśnie Cafe Esperanto.

 • Syrena znów do wzięcia

  Miasto przymierza się właśnie do kolejnego przetargu na kino Syrena, w którym od marca nie zagrano ani jednego seansu. Cena wywoławcza za dzierżawę ma być niższa o 20 procent.

 • Drwale szybsi od ministra środowiska

  Główny konserwator przyrody nie zgodził się, by ponad 150 dębów z Puszczy Knyszyńskiej można było wyciąć przed rozpatrzeniem odwołań ekologów. Dla co najmniej kilkudziesięciu drzew jego decyzja przyszła zbyt późno - leśnicy zdążyli je już wyciąć.

 • Statystyczne słupki i ludzie za policją

  Podlaska policja jest jedną z najlepszych w kraju - taką ocenę wystawili jej mieszkańcy województwa. - Może być jeszcze lepiej - przekonują sami mundurowi

 • Wierszalin Klątwą celuje w kościół

  Planowana na nadchodzącą sobotę nowa premiera Wierszalina - ?Klątwa? to drugie podejście Piotra Tomaszuka do dzieła Wyspiańskiego. Po niespełna piętnastu latach reżyser nie odczytuje go już na sposób romantyczny, ale stawia pytanie o relacje w Kościele.

 • Białoruska wiza dostępna w Augustowie

  Po zimowej przerwie w grodzie nad Nettą swoje podwoje otworzył tymczasowy Punkt Konsulatu Białorusi.

 • Rodzice sądzeni za pobicie adoratora córki

  Na ławie oskarżonych Sądu Rejonowego w Sejnach usiadło w środę małżeństwo, które zostało oskarżone o naruszenie nietykalności cielesnej 9-latka. Chłopak zalecał się do ich córki.

 • Spółdzielnia sadzi drzewa

  Kilkanaście nowych lip na miejsce wyciętych jesienią topoli - białostocka spółdzielnia mieszkaniowa Wielkoblokowa sadzi drzewa, choć nie musi

 • Sokolik wchodzi na Rynek Kościuszki

  Magistrat znalazł firmę, która podejmie się przebudowy kolejnego kawałka Rynku Kościuszki. Będzie to Sokolik, czyli ten sam wykonawca, który układał posadzkę zachodniej części placu.

not posible to connection with ApiSendQuery